• Tłumaczenia przysięgłe od 37 zł za stronę

Tłumacz przysięgły język włoski

Buongiorno! Szukasz sprawdzonego biura tłumaczeń, które podejmie się Twojego zlecenia w języku włoskim profesjonalnie, kompleksowo i rzetelnie? Zapraszamy do Translatium – nie ma zlecenia, którego nie moglibyśmy dla Ciebie zrealizować! Posiadamy szeroką ofertę skierowaną zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Świadczymy także usługi online. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia – język włoski

Posiadamy bogate doświadczenie w branży – zapewniamy poufność i dyskrecję oraz wysoką jakość przekładów zarówno z języka włoskiego na polski, jak i na odwrót. Na co dzień pracujemy na tekstach specjalistycznych – biznesowych, marketingowych czy technicznych z zakresu przemysłu chemicznego oraz energetycznego, a także medycyny, architektury czy motoryzacji. Wymagają one nie tylko szerokiej wiedzy językowej, gramatycznej i stylistycznej, ale również merytorycznej. Ponadto, niekiedy tłumaczeniom z włoskiego i odwrotnie towarzyszą konsultacje z fachowcami z danej dziedziny. Co więcej, zajmujemy się również przekładem stron internetowych, instrukcji obsługi czy różnego rodzaju publikacji, w tym literatury pięknej. Cena realizacji zamówienia zależna jest od liczby stron czy znaków oraz stopnia trudności przekładu.

Język włoski – tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione)

Zapewniamy sprawną obsługę zarówno w wypadku przekładów zwykłych, jak i przysięgłych. Na co dzień współpracujemy z kadrą wykwalifikowanych specjalistów, którzy znajdują się na oficjalnej liście Ministerstwa Sprawiedliwości. Mamy doświadczenie w przekładach różnego rodzaju dokumentów o mocy prawnej, m.in.:

  • dokumenty sądowe, skarbowe, urzędowe,
  • świadectwa pracy i zaświadczenia na temat zatrudnienia,
  • dyplomy i certyfikaty,
  • dowody osobiste i paszporty,
  • akty urodzenia, ślubu i zgonu.

Tłumaczenia przysięgłe potwierdzone zostają specjalną pieczęcią, która świadczy o ich uwierzytelnieniu. Dzięki temu przełożone dokumenty zyskują status umożliwiających ich wykorzystanie we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych i urzędowych.

Tłumaczymy dla: