• Tłumaczenia przysięgłe online

Tłumacz przysięgły język rosyjski

Poszukujesz sprawdzonego biura tłumaczeń? Wszystkim zainteresowanym chcielibyśmy zaproponować szeroki wachlarz usług w języku rosyjskim. Oferujemy zarówno przekłady zwykłe, jak i specjalistyczne. Możemy zagwarantować, że wszystkie zlecenia realizowane są w sposób rzetelny i terminowy. Stawiamy również na poufność i możemy zapewnić wszystkich naszych Klientów, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tłumaczenia – język rosyjski

Dokładamy wszelkich starań, by oferować Klientom naszego biura profesjonalną i kompleksową obsługę. Chcąc spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów, oferujemy również usługi online. Zarówno przekłady zwykłe, jak i przysięgłe (uwierzytelnione) mogą zostać zrealizowane drogą internetową – bez konieczności wychodzenia z domu. Oprócz tego, świadczymy również usługi outsourcingu, prowadzimy doradztwo i u boku naszych Klientów bierzemy udział w międzynarodowych konferencjach oraz spotkaniach.

Tłumaczenia specjalistyczne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie branży, dzięki czemu mieliśmy okazję zdobyć szeroką wiedzę z zakresu rosyjskiej terminologii. Oferujemy zatem przekłady specjalistyczne:

Ponadto, wszystkie nasze przekłady wyróżnia poprawność merytoryczna, stylistyczna, gramatyczna i językowa. W rezultacie treści brzmią naturalnie i fachowo nawet dla specjalistów z danej dziedziny. Cena tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski i w drugą stronę zależy od konkretnego zamówienia – liczby znaków czy stron, czy chociażby stopnia trudności przekładu.

Tłumaczenia przysięgłe – rosyjski

Nasza kadra to wykwalifikowane grono specjalistów, wpisane na oficjalną listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Dzięki temu możemy zajmować się zarówno dokonywaniem przekładów uwierzytelnionych (przysięgłych), jak i uwierzytelniania przełożonych już treści. Mogą być to różnego rodzaju akty (urodzenia, zgonu), zaświadczenia, upoważnienia, zezwolenia, a także dokumenty samochodowe i wiele innych. Dzięki poświadczeniu oficjalną pieczęcią gotowe dokumenty mogą zostać wykorzystane w sądach i urzędach.

Tłumaczymy dla: