Nawet podczas pandemii życie toczy się dalej, niemniej jednak, aby zmniejszyć konieczność wychodzenia z domu, proponujemy alternatywę korzystania ze stacjonarnych usług. W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją zarówno w kraju, jak i na całym świecie, oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług online lub w sposób korespondencyjny. Umożliwia to załatwienie niemalże wszelkich formalności za pośrednictwem internetu, nawet tłumaczenia przysięgłe online.

Praca w dobie pandemii koronawirusa

Wiele firm dopiero w obliczu kryzysu rozumiało, jak ważne są sprawne usługi zdalne. To również w tym czasie przedsiębiorcy na całym świecie przeszli na home office, a biura tłumaczeń zaczęły oferować Klientom swoje usługi za pośrednictwem internetu. Dziś nawet tłumaczenia przysięgłe online można wykonać bez konieczności wychodzenia z domu. Wszelkie dokumenty mogą zostać dostarczone w inny sposób, np. za pomocą skanu, zdjęcia wykonanego np. smartphonem, pocztą czy za pośrednictwem kuriera.

Jak skorzystać z usług tłumaczenia przysięgłego online?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy. My za darmo wycenimy usługę, sprawdzimy dostarczone nam dokumenty, a następnie przekażemy Państwu informację zwrotną z wyceną oraz terminem realizacji zamówienia. Po jej zaakceptowaniu ruszamy pełną parą z realizacją. Przełożone dokumenty trafią do Państwa mailowo, pocztą lub kurierem, w zależności od rodzaju przekładu.

Dlaczego warto korzystać z usługi tłumaczeń przysięgłych online?

Chętnie wspieramy zarówno firmy, jak i naszych Klientów prywatnych. Mamy ogromne doświadczenie we współpracy zdalnej i w realizacji tłumaczeń przysięgłych przez internet. Wiemy też, że nie wszyscy są mobilni i w razie konieczności wyjścia z domu, zmuszeni są do poruszania się komunikacją miejską. Oczywiście jesteśmy również do Państwa dyspozycji stacjonarnie, nasze biuro we Wrocławiu funkcjonuje, przetłumaczone dokumenty można również odebrać osobiście, a my zapewniamy ciągłość świadczonych usług. Zapraszamy.