Językiem tym posługuje się ponad 51 milionów ludzi. Według statystyk w samej Polsce przebywa około 1,1 mln Ukraińców. Osoby poszukujące pracy czy młodzież starająca się o dostanie się na studia w Polsce muszą posiadać komplet przetłumaczonych dokumentów. Z uwagi na napływ naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, tłumaczenia ukraińskie stały się coraz popularniejsze.

Tłumaczenia z ukraińskiego na polski i na odwrót

Osoby poszukujące godnego zarobku w Polsce zaraz po przyjeździe często nie znają języka i poszukują pomocy w przełożeniu różnego rodzaju dokumentów, niezbędnych do podjęcia pracy w Polsce. Podobny problem spotyka młodych ludzi, którzy chcą uczęszczać do polskiej szkoły czy dostać się na polską uczelnię wyższą. Tłumacz ukraiński pomaga Ukraińcom w przekładzie różnego rodzaju treści. Przysięgłe i zwykłe tłumaczenia z ukraińskiego na polski obejmują przede wszystkim:

  • dyplomy i dokumenty potwierdzające posiadanie wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia zawodowego (certyfikaty, prawa jazdy, suplementy do dyplomu, świadectwa ukończenia kursu lub szkolenia)
  • zaświadczenia
  • książeczki pracy
  • książeczki zdrowia, zaświadczenia medyczne, wytyczne dotyczące leczenia, karty szczepień
  • świadectwa (świadectwo urodzenia, ślubu, zgonu, odpis skrócony lub pełny)
  • dokumenty sądowe
  • dokumenty imigracyjne
  • dokumenty samochodowe (świadectwo rejestracji pojazdu)

W przypadku oficjalnych dokumentów wymagany jest przekład uwierzytelniony. Przysięgły tłumacz ukraiński przekłada treść z zachowaniem najwyższych standardów i fachowej wiedzy.

Tłumaczenia internetowe – język ukraiński

Każde tłumaczenie z polskiego na ukraiński i w odwrotnej konfiguracji wykonywane jest w 100% przez profesjonalnych tłumaczy. Wysoką jakość zapewniają starannie opracowane procesy weryfikacji. Wieloetapowy proces to gwarancja zachowania wysokich standardów. Jeśli potrzebujesz szybkiego i profesjonalnego przekładu Twoich dokumentów, to skorzystaj z naszego formularza i wyślij nam dokumenty do przetłumaczenia online lub odwiedź nasze stacjonarne biuro we Wrocławiu.